Melih BULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Melih Bulu, lisans eğitimini 1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Bulu, özel sektörde TUSAŞ’da proje mühendisi olarak CASA, Atak Helikopter ve F-16 Programlarında çalıştı. P&G’de Fabrika Müdür Yardımcılığı görevinde özellikle verimlilik ve maliyet tasarrufu alanlarında görevler aldı. Benzeri şekilde çalışma hayatında gerek profesyonel gerekse girişimci olarak bir çok üretim ve servis sektöründeki firmada strateji ve yönetim konularında danışmanlıklar yaptı. Prof.Dr. Bulu, Boğaziçi, İstanbul Şehir, İstanbul Ticaret, İstanbul Kültür ve Yeditepe Üniversitelerinde strateji ve yönetim konularında dersler verdi. Özellikle uzmanlık alanı olan şehirlerin, bölgelerin ve sektörlerin rekabetçiliği konusunda prestijli yayınevlerinde kitapları basıldı; dünyanın önde gelen dergilerinde makaleleri yayınlandı; alanındaki prestiji konferanslara davetli konuşmacı olarak katıldı; konferans başkanlıkları yaptı. Prof.Dr. Melih Bulu İstinye Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanmadan önce Bölüm Başkanlığı, MBA Koordinatörlüğü ve Dekanlık gibi idari görevler yaparak akademik yöneticilik tecrübesini geliştirdi. 2016 yılından beri kurucu Rektör olarak İstinye Üniversitesi’nde görevine devam eden Bulu, 2004 yılından beri Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu’nun Genel Sekreterliği görevini yürütmüş ve 2018-2019 dönemi için URAK Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almıştır.

ALİ YILDIRIM KOÇ

Yönetim Kurulu Üyesi

Yüksek öğrenimini Rice Üniversitesi (ABD) İşletme Fakültesi’nin ardından Harvard Üniversitesi (ABD) yüksek lisans programıyla sürdürmüştür. 1990-1991 tarihleri arasında American Express Bank’ta Yönetici Yetiştirme Programı’na dahil olmuş, 1992-1994 yılları arasında Morgan Stanley Yatırım Bankası’nda Analist olarak çalışmıştır. 1997-2006 yılları arasında Koç Holding’de Yeni İş Geliştirme Koordinatörlüğü ve Bilgi Grubu Başkanlığı gibi üst düzey görevlerde bulunmuştur. 2006-2010 yılları süresince Koç Holding Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanlığı görevini yürütmüştür. 30 Ocak 2008’den bu yana Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Ali Y. Koç aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü (Asbaşkan), 1907 Fenerbahçe Derneği (Yönetim Kurulu Başkanı), FB Eğitim Kurumları (Yönetim Kurulu Başkanı), Endeavor Derneği (Yönetim Kurulu Üyesi) ve TÜSİAD üyesi olarak görev yapmaktadır.

İPEK NUR CEM TAHA

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

İpek Cem, ilk, orta ve lise öğrenimini Türkiye’de, yüksek öğrenimini ise Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamlamıştır. Columbia Üniversitesi İşletme Fakültesinde İş İdaresi ve Finans üzerine yüksek lisans yapmıştır ve M.B.A. derecesi vardır. Ayrıca yine Columbia Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi dalında ikinci bir yüksek lisansa (M.I.A.) sahiptir. Üniversite eğitimini Amherst College’da Siyasal Bilimler alanında ve şeref derecesiyle tamamlamıştır. İpek Cem, orta ve lise öğrenimini İstanbul Robert Kolej’de yapmıştır. İpek Cem ayrıca 2003 yılında Türkiye’den Eisenhower Fellow seçilmiş ve bu çerçevede A.B.D.’de iki ay boyunca ülkesinin genç lideri sıfatıyla uluslararası ilişkiler, siyaset, iletişim ve şirket stratejileri alanlarında önemli temaslarda bulunmuştur. 2007’den bu yana New York merkezli Columbia Üniversitesi’nin uluslararası danışma kurulu üyesidir.1993-95 yıllarında New York’da Bankers Trust Company’de, Uluslararası Sermaye Piyasaları Grubu’nda yönetici olarak çalıştı. 1995-2002 yıllarında sırasıyla Yeni Yüzyıl, Sabah ve Milliyet gazetelerinde ekonomi, teknoloji, siyaset ve dış politika konularında köşe yazıları yazan Taha, 1996-2007 yılları arasında kurucularından olduğu Netwise-Praksis’te Yönetici Ortak olarak görev yaptı. 2007 yılından bu yana Türkiye’ye yatırım yapan nitelikli fon ve özel şirketlere danışmanlık hizmeti veren Melak Yatırım’ın yönetici ortaklığını sürdürmektedir. 2005 Ekim ayından bu yana, NTV televizyonunda ‘Dünyayı Yönetenler’ programını hazırlayıp sunmaktadır. 2007’den bu yana Ekonomi ve Dış Politika Araştırmaları Merkezi (EDAM) Yönetim Kurulu üyesidir. Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) kurucularındandır. KAGİDER’de 2004-2005 yıllarında Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 1999-2002 yılları arasında Genç Yönetici ve İşadamları Derneği’nde (GYİAD) sırasıyla Yönetim Kurulu üyeliği ve Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Halen GYİAD Onur Kurulu üyesidir. Yaşanabilir Ortamlar Yaratma (YAY) Vakfı’nın kurucularındandır. 2001 yılından bu yana Shwan Taha ile evlidir ve iki kız, bir erkek çocuğu annesidir. Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu’nun (URAK) kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır.

ERKAN GÜRKAN

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1964 yılında Ordu’nun Ünye İlçesinde doğan Erkan Gürkan, 1988 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Mezun olmasının ardından Sanayi Bakanlığı Bakan Danışmanlığı, Enerji Bakanlığı Bakan Danışmanlığı, Küçük Sanayi Geliştirme Teşkilatı (KÜSGET) Uzmanlığı, KOSGEB İdaresi Başkanlığı Kurulmadan Önce Bakan Adına Konuyla İlgili Yapılan 3 Kişilik Araştırma Komisyonu Üyesi, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı, 2004 OECD Bakanlar Konferansı Eş Başkanı, Kredi Garanti Fonu Yönetim Kurulu Üyeliği Küçük ve Orta Boy İşletme (KOBİ) A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Forum Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyeliği, Petkim Yönetim Kurulu Üyeliği, Milli Prodüktivite Merkezi (MPM) Yönetim Kurulu Üyeliği, Gelişen İşletmeler Piyasası Yönetim Kurulu Üyesi, Soma Elektrik Üretim ve Tic. A.Ş. (S.E.A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyeliği faaliyetlerini yürütmüştür. Erkan GÜRKAN, şu anda Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu Derneği (URAK) Başkan Yardımcılığı, Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Genel Başkanlığı ve Türkiye Enerji Verimliliği Meclisi İcra Kuru Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

İSMAİL CENK ÇİMEN

Sayman

Yükseköğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği’nin ardından Stanford ve Los Angeles California Üniversiteleri’nde (ABD) Yönetici Geliştirme programıyla sürdürmüştür. Koç Topluluğu’na 1991’de Nasoto’da Yetiştirme Elemanı olarak başlamış, 1993 – 1996 yıllarında Otosan Pazarlama’da Satış Koordinatörlüğü, Bölge Müdürlüğü ve İthalat Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 1996 – 1998 döneminde Ford Otosan’da Filo Satış Müdürlüğü yapmış, 1998 yılında Otokoç Ankara’ya Genel Müdür olarak atanmıştır. 2001 yılında Otokoç çatısı altında birleştirilen şirketlerin Genel Müdürlüğü’ne, 2005 yılında Otokoç’la birlikte Birmot A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’ne atanmış ve aynı yıl Avis araç kiralama işi de kendisine bağlanmıştır. 2009 yılı Haziran ayından bu yana Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

OĞUZHAN ÖZBEN

Genel Sekreter

1978 Rize doğumlu olan Oğuzhan Özben, lisans eğitimini 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Makina Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümde tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra eğitimine Avusturya, Viyana’da devam etmiştir. 2002 yılında Tekstil Sektöründe profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. 2003 yılında CAT Platformuyla tanışmış ve CAT platformunun Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu Derneği – URAK şeklinde dernekleşmesi sürecinde görev almıştır. URAK’ın kurucu üyelerindendir. URAK’ın Türkiye genelinde yaptığı pek çok projede, Proje Koordinatörü olarak aktif görev almıştır. Bartın Yerel Kalkınma Projesi, Adıyaman Tekstil Kümelemesi gibi projeleri yönetmiştir. URAK’daki aktif görevi süresince pek çok kamusal, yarı kamusal veya sektörel organizasyonlara Kümelenme metodolojisi altında Rekabet ve rekabet stratejileri üzerine eğitim vermiştir. Yaptığı yayınlarla ve katıldığı çalıştaylarla Türkiye’de Kümelenme bilincinin oluşmasına katkı sağlamıştır. 2005 yılında URAK’daki aktif proje koordinatörlüğü görevini sonlandırmıştır. 2005 yılı itibariyle URAK’daki çalışmaları yanında, uluslararası yatırımları olan aile şirketinde Genel Müdürlük görevini yürütmektedir, ayrıca URAK Yönetim Kurulu Üyesidir.

KENAN YAVUZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1959 yılında Bayburt’ta dünyaya gelen Kenan Yavuz, 1981 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme bölümünden mezun oldu. 1984 yılında İstanbul Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsü’nden MBA derecesi aldı. Çalışma hayatına 1985 yılında Mako Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş de Finansal Analist olarak başlayan Yavuz, aynı şirkette 2002 yılında Ticari ve Mali İşler Grup Yöneticisi olarak görev yaptı. 2004 yılından bu yana Pektim A.Ş’nin Genel Müdür’ü olarak görev yapan Yavuz, Kamu İşveren Sendikaları Yönetim Kurulu üyesi ve URAK Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

PROF. DR. KEREM ALKİN

Yönetim Kurulu Üyesi

1965, İstanbul doğumlu olan Prof. Dr. Kerem Alkin, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladığı lisans eğitiminin ardından, lisansüstü eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans programı ile sürdürdü. Doktorasını 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalı’nda tamamlayan Alkin, akademik kariyerine 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi araştırma görevlisi olarak başladı. 1999 – 2001 yılları arasında İ.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Para-Banka Bilim Dalı Başkanlığı görevini yürüten Alkin’in profesörlük ataması 2004 yılında, İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi nezdinde İktisat Ana Bilim Dalı kadrosuna yapıldı. Kerem Alkin, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tam zamanlı öğretim üyesi olarak görev yaptığı dönemde, 2001-2013 arası, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü, Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Uluslararası Ticaret ile, Bankacılık-Finans Bölüm Başkanlığı görevlerini de yürüttü. Prof. Dr. Kerem Alkin, 2010 – 2013 yılları arasında Bloomberg HT Televizyon Kanalı Genel Yayın Yönetmenliği görevini yaptı. 16 Nisan 2013’den itibaren İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanlığı görevini üstlenerek, tekrar tam zamanlı olarak akademisyenlik görevine döndü. 11 Mart 2014’den, 23 Mart 2015’e kadar Nişantaşı Üniversitesi Rektörlük görevini sürdüren Prof. Dr. Kerem Alkin, 26 Mart 2015’den bu yana İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi’nde öğretim üyeliği, Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölüm Başkanlığı ile Mobilsiad Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte ve aynı zamanda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İnternet Geliştirme Kurulu üyeliği görevini de sürdürmekte olan Alkin Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) yeni Genel Sekreteri görevine atanmıştır. Prof. Dr. Alkin, Sabah ve Daily Sabah gazetelerinde de köşe yazarlığı yapıyor. Alkin, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

CEM SOYSAL

Yönetim Kurulu Üyesi

Kadıköy Anadolu Lisesi’nden sonra İ.T.Ü. İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Soysal, ABD Pace Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Yüksek Lisansı ve ABD Columbia Üniversitesi’nden Pazarlama Yönetimi derecelerini almıştır. İş yaşamına 1987 senesinde Mühendis olarak başlayan Soysal, 1992 senesinde ABD’de tekstil sektöründe Enformasyon Sistemleri Direktörü olarak görev almıştır. 1994’de katıldığı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bilgi Sistemleri Merkezi’nde Sistem Grup Yöneticisi olarak çalışmıştır. 1997-2002 seneleri arasında, Zorlu Holding bünyesinde kuruluşunu başlattığı ve Türkiye’nin ikinci büyük İnternet Servis Sağlayıcısına dönüştürdüğü Vestelnet A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’nü yürütmüştür. Burada Türkiye İnternet sektörünü büyüten VeezyGo gibi yaratıcı kampanyaları hayata geçirmiş ve yıllık satış cirosunu 74 Milyon Dolar’a taşımıştır. 2003-2005 seneleri arasında Teknoloji Holding, Tasarım Hizmetleri ve Üretim Grubu Şirketleri Grup Başkanlığı görevini yürütmüştür. Daha sonra Doğan Holding’te Doğan Online Şirketleri Grup Başkanı olarak çalışmıştır. 2007-2009 seneleri arasında Fujitsu Siemens Computers Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini yürüten Soysal, şirketin yıllık satış cirosunu 112 Milyon Dolar’a yükseltmiştir. 2010 senesinde Koç Holding bünyesinde kurulan teknoloji yatırım şirketi Inventram A.Ş.’nin Genel Müdürlük görevine atanmıştır. Galata Business Angels Yönetim Kurulu Üyeliği, METUTECH Business Angels Üyeliği, Türkiye Bilim Merkezleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği), GM Club, Fütüristler Derneği ve Fındıklı Rotary Kulübü üyelikleri vardır. 2000 senesinde Platin Dergisi “Türkiye’nin Zirvedeki Genç Platin Yöneticileri” Ödülü’nü almıştır. T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan Lisanslı Bireysel Katılım Yatırımcısıdır. Soysal, 1964 İskenderun doğumlu, evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

ASLIHAN NASIR

Yönetim Kurulu Üyesi

Prof.Dr. Aslıhan Nasır, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İnglizce İktisat bölümünde yaptıktan sonra yüksek lisansını yine aynı üniversitede Uluslararası İşletmecilik alanında tamamlamıştır. Doktora derecesini Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde “pazarlama” alanında aldıktan sonra, 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde öğretim üyesi olarak göreve başlamıştır. Dijital pazarlama, CRM, Sosyal Medya, Tüketici Davranışı gibi alanlarda çalışmaktadır. Bir çok önemli dergi, konferans ve kitapta çalışma ve yayınları bulunan Aslıhan Nasır, aynı zamanda saygın dergi ve konferanslarda bilimsel kurul üyeliği görevini üstlenmektedir. Boğaziçi Üniversitesi’nde 3 adet Bilimsel Araştırma Projesi (BAP) yöneticiliği ile YÖK tarafından yürütülen AB ERASMUS+ TURQUAS projesinde yer alan uzmanlardan biridir. Ulusal Pazarlama Derneği üyesi olan Prof. Dr. Aslıhan Nasır aynı zamanda Ulusal Pazarlama Konferanslarının hakem ve bilimsel kurul üyeliklerinde de bulunmaktadır. 2013-2015 yıllarında Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölüm başkanlığı görevini yürütmüştür. 2015 yılında Yükseköğretim Kalite Kurulu üyesi olarak seçilen Aslıhan Nasır aynı zamanda 2013 yılından beri Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Ticaret Komitesi başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. 2012 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Bilgi Sistemleri Araştırma Merkezi yürütme kurulunda yer almaktadır. 2017 yılından beri Sürdürülebilir İş Ödülleri (Sustainable Business Awards) jüri üyesi olarak görev yapmaktadır.

ÇETİN KAYA KOÇ

Yönetim Kurulu Üyesi

Aile fertleri en az 300 yıldır serhat şehirleri Kars ve Ağrı’da ve yakın köylerinde ikamet eden Çetin Kaya Koç, Ağrı Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi elektronik ve haberleşme bölümü mezunudur. 1988 yılında University of California Santa Barbara’dan bilgisayar mühendisliği doktorasını aldıktan sonra, University of Houston, Oregon State University ve University of California Santa Barbara akademik kurumlarında öğretim üyeliği yapmıştır. Araştırma ve eğitim alanları olan kriptografi, siber ve siber-fiziksel sistemlerin güvenliği hakkında 200’den fazla akademik makale ve 10 kitap yayınlayan Koç, kriptografi mühendisliğinde en başarılı konferans olan CHES’in de kurucusudur. Ayrıca bu konularda 15 doktora tezi ve 37 yüksek lisans tezi yönetmiş ve dünyada kriptografi alanında en çok öğrenci yetiştiren 3 öğretim üyesinden biri olarak bilinmektedir. Koç, Ekim 2017’den beri İstinye Üniversitesi Mühendislik Fakültesi kurucu dekanı olarak görev yapmaktadır.

METİN TÜRKAY

Yönetim Kurulu Üyesi

Prof. Dr. Metin Türkay Doktora derecesini Carnegie Mellon Üniversitesi’nden (1996) Lisans (1991) ve Yüksek Lisans (1989) derecelerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden almıştır. Koç Üniversitesi’nde göreve başlamadan önce 1997-2000 yılları arasında Mistusbishi Corporation’ın Mizushima Araştırma Merkezi’nde eniyileme teknolojileri başdanışmanı olarak görev yapmıştır. Doktora tezi sırasında geliştirdiği mantık tabanlı doğrusal olmayan eniyileme modelleme ve çözüm yaklaşımı tüm ABD üniversitelerinde hesaplama ve sistem teorisi alanında yapılan en iyi Doktora tezi çalışması olarak değerlendirilmiş ve 1997 yılı Ted Peterson Öğrenci Ödülü’nü almıştır. 2005 yılında Mühendislik alanında karma tamsayılı eniyileme konusuna uluslararası katkıları için TÜBİTAK Teşvik Ödülü almıştır. Ayrıca 2007 yılında IBM tarafından verilen SUR Ödülü’ü Türkiye’den alan ilk araştırmacı olmuştur. IBM’in SUR ödülü ile sağladığı fonlarla Koç-IBM Tedarik Zinciri İleri Araştırmalar Merkezi’ni kurmuştur. Araştırmalarını eniyileme teorisi, karma tamsayılı problemler için modelleme ve çözümleme yaklaşımları alanında devam ettirmekte olan Metin Türkay’ın teorik çalışmaları sürdürülebilir tedarik zinciri ve lojistik, şehir lojistiği odaklı olmak üzere ulaşım sistemleri tasarımı ve sistem biyolojisi alanlarında uygulanmaktadır. 2006 yılında EURO Hesaplamalı Biyoloji, Bioinformatik ve Tıpta Yöneylem Araştırma çalışma gurubu başkanlığına seçilmiştir ve halen bu görevi devam ettirmektedir. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Çalışma Grubu İstanbul İl Temsilciliği görevini sürdürmektedir.

MURAT YALÇINTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

1965 yılında İstanbul’da doğan Murat Yalçıntaş, 1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Vrije Universiteit’de (Brussel/BELÇİKA) Yönetim Bilimleri Programı’nda yüksek lisans yapmıştır. Yalçıntaş, daha sonra 2 yıl Brüksel’de AB’de uzman araştırmacı olarak çalıştı. Yalçıntaş, 3 yıl uluslararası bir kalkınma bankasında proje uzmanı olarak görev yaptıktan sonra Türkiye’ye döndü ve özel sektörde girişimci olarak faaliyetlerini sürdürdü. Döküm ısıtma-havalandırma ve telekomünikasyon sektörlerinde şirketleri bulunan Yalçıntaş, İTO’da 70 no’lu Madeni Eşya Komitesi’nden 1995 ve 1999 seçimlerinde İTO oda meclis üyeliğine seçilmiştir. 2005 yılında yapılan seçimde İstanbul Ticaret Odası Başkanı olan Dr. Murat Yalçıntaş, çok iyi düzeyde İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilmekte olup, evli ve 3 çocuk babasıdır. Doktorasını 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşetme Anabilim Dalında tamamlamış olan Dr. Murat Yalçıntaş, halen İstanbul Ticaret Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde doçent olarak akademik kadroda görev yapmaktadır.